Brabant Treft kent bescheiden start
Op zaterdag 18 juli 2009 werd voor de eerste keer 'Brabant Treft' georganiseerd. Tijdens dit nieuwe evenement konden zowel specialsten als recreanten deelnemen aan wedstrijdjes kruisboogschieten, boogschieten liggende wip en boogschieten staande wip.
Op de terreinen van schuttersmaatschappij Concordia Kampenhout heerste, ondanks de matige opkomst, een aangename sfeer. Kruisboogvereniging Help U Zelve Leuven had i.s.m. de andere Brabantse kruisboogverenigingen, zijn uiterste best gedaan om er een geslaagd evenement van te maken en kon dan ook op de meeste bezoekers rekenen. 33 specialisten namen deel aan de wedstrijd, die bij de heren gewonnen werd door Patrick Venster van Help U Zelve Leuven. Bij de dames was Els Struys van Sint-Bartholomeus Tienen de sterkste, terwijl Frans Van Lier uit Gelrode de overwinning bij de senioren binnenhaalde. Raf Boogaerts van HUZL Leuven was de beste junior. Naast de specialisten kregen de kruisboogschutters ook een 35-tal recreanten over de vloer. Ook de kinderen konden deelnemen aan het kruisboogschieten dankzij de mini-kruisbogen en de bijhorende doelen die voorzien waren.
Bij het boogschieten lag de opkomst iets lager, met 11 recreanten voor de staande en 26 voor de liggende wip. 17 schutters namen deel aan de specialistenwedstrijd voor het schieten op de staande wip en 21 specialisten streden tegen elkaar op de liggende wip.