24 jan 2011

Nieuw logo en webstek voor BKB

Het nieuwe jaar betekende voor de Belgische Krulbolbond ook een nieuwe webstek en daarmee verbonden een nieuw logo. De nieuwe webstek kwam er door het feit dat de webstek van de gemeente Evergem te weinig mogelijkheden bood voor de BKB. Daarom besliste men om in te spelen op het aanbod van het Dynamo Project om een nieuwe webstek te ontwerpen. Met de nieuwe webstek wou de BKB ook het logo opfrissen. Een nieuw logo werd ontworpen door Inge Calliauw van het VlaS-secretariaat. Het bevat onder andere de krulbol en een molen die verwijst naar de molen van Doornzele, waar de Expo Krulbol sinds vorig jaar onderdak heeft gevonden. We wensen de BKB veel succes met haar webstek.

info krulbol

Meer nieuws

Sportongevallenverzekering aangeboden door Vlas|Sportiv

11 jun 2026

Er bestaat veel onduidelijkheid omtrent de Vlas|Sportiv-verzekering en wat het nu daadwerkelijk inhoudt. Aan de hand van dit artikel proberen wij deze mist weg te werken.

Klik hier en kom er alles over te weten

Trend 2026

09 jun 2026

TREND 2026 staat online!
Ontdek de hoogtepunten van najaar 2025 en voorjaar 2026, lees over uitzonderlijke prestaties, inspirerende verhalen en maak kennis met enkele van onze clubs en hun gedreven leden.

Verlengperiode 2026: Seizoenclubs

09 jun 2026

Het is terug de periode waarin seizoenclubs hun lidmaatschap bij Sportiv kunnen verlengen.
Kom hier te weten hoe je dit het makkelijkste kan doen en waarom!

Curling 100 jaar

03 feb 2026

100 jaar culring op de Olympische Spelen!
Sportiv was aanwezig op dit evenement van Curling Zemst en het Sportimonium.
Kom te weten hoe wij dit ervaren hebben.