Bonden

Koninklijke Nationale Bond der Belgische Wipschutters

Koninklijke Nationale Bond der Belgische Wipschutters

Oprichting: 1908
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Bram Uvyn
bram.uvyn@telenet.be

Koninklijk Verbond van Sint-Jorisgilden

Koninklijk Verbond van Sint-Jorisgilden

Oprichting: 1919
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Guido Van Gestel
guy.van.gestel@skynet.be

Noord Kempische Karabijn Schutterskring

Noord Kempische Karabijn Schutterskring

Oprichting: 1950
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Ivo Deckers
ivod.dade@skynet.be

Verbond Zand en Leemstreek

Verbond Zand en Leemstreek

Oprichting: 1956
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Jean Theunissen
jean.theunissen@skynet.be

Belgische Flessenschutters Bond - Vlaanderen

Belgische Flessenschutters Bond - Vlaanderen

Oprichting: 1972
Sportiv-lid sinds 2009

Contactpersoon:
Remi Gruwez
remi.gruwez@skynet.be

Vlaamse Kegelsport Federatie

Vlaamse Kegelsport Federatie

Oprichting: 1977
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Karin De Bel
karin.debel@telenet.be

Landelijke Unie der Kruisboogschutters

Landelijke Unie der Kruisboogschutters

Oprichting: 1978
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon
Paul Bauters
secretariaat.luk@gmail.com

Belgische Krulbolbond

Belgische Krulbolbond

Oprichting: 1987
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Patrick Huyghe
huyghe.p@belgacom.net

Belgische Touwtrekbond - Afdeling Vlaanderen vzw

Belgische Touwtrekbond - Afdeling Vlaanderen vzw

Oprichting: 1991
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Jan Lenaerts
jan@sfida.be

Vlaamse Short Mat Bowls Federatie

Vlaamse Short Mat Bowls Federatie

Oprichting: 1993
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Johan Stevens
jstevens13@me.com

Vlaamse Katapultbond

Vlaamse Katapultbond

Oprichting: 1999
Sportiv-lid sinds: 2009

Contactpersoon:
Jozef Driesen
jozef.driesen1@telenet.be

Verbond Beringen en Lummen

Verbond Beringen en Lummen

Oprichting: 1958
Sportiv-lid sinds: 2012

Contactpersoon:
Julien Meyen
julien.meyen@telenet.be

Belgian Curling Association

Belgian Curling Association

Oprichting: 2005
Sportiv-lid sinds: 2016

Contactpersoon:
Stephane Vandermeeren
svandermeeren@yahoo.com