19 okt 2022

Schrijf je in voor onze gratis lessen!

 

Dankzij "Herlaad je sportclub" van de Vlaamse Sportfederatie kan VLAS|SPORTIV dit najaar enkele héél interessante opleidingen GRATIS aanbieden, helemaal op maat van onze clubs. Na twee lastige jaren kunnen deze opleidingen ook jouw club helpen bij een doorstart en stuwen naar meer leden en meer inkomsten... Laat deze kans niet voorbijgaan!  
 

1. Doelgericht (digitaal) communiceren in je club.

Hoe kan goede communicatie ervoor zorgen dat je leden zich welkom voelen? Hoe hou je dat vuur brandend met je leden? Hoe kan digitaal helpen in communicatie?

Je krijgt handvaten mee om beter te kunnen communiceren met je leden. We geven praktische tips en voorbeelden uit de sportsector. Ook het werven van nieuwe leden via digitale weg komt aan bod.

Deze les gaat door op volgende data en locaties van 19u00 tot 22u00 :

  • Dinsdag 15 november 2022 in Wijnegem
  • Dinsdag 22 november 2022 in Roeselare
  • Dinsdag 29 november 2022 in Genk
  • Donderdag 8 december 2022 in Wetteren
  • Dinsdag 13 december 2022 in Tervuren

 

INSCHRIJVEN

 

2. Inzetten op sterke ledenparticipatie.

Bestuursleden zijn vaak overbevraagd en steken sowieso al veel tijd in de club. Leden leggen ook graag hun eigenheid in de club en worden graag betrokken... In de deze sessie krijgen clubs handige methodieken aangereikt die meteen inzetbaar zijn en waardoor ze optimaal kunnen werken aan een bredere ledenparticipatie. 

Deze les gaat online door op volgende drie data van 19u30 tot 22u30:

  • Woensdag 23 november 2022
  • Dinsdag 6 december 2022
  • Maandag 12 december 2022

 

INSCHRIJVEN
 

"Doelgericht communiceren" komt helemaal naar je toe, in elke provincie kan je deze volgen.

"Sterke ledenparticipatie" gaat online door en kan je zelfs volgen vanuit je luie zetel.

 

Je kan ook inschrijven:

Telefonisch via 050 35 84 62

of via email naar info@vlas.be

 

info opleiding

Meer nieuws

TREND magazine 2023 online

24 mei 2023

TREND 2023 staat online!
Ontdek de hoogtepunten van 2022, lees inspirerende verhalen en maak kennis met enkele van onze clubs en hun gedreven leden.

Tegemoetkoming lidgeld sportclub

28 mrt 2023

Dankzij onze erkenning bij Sport Vlaanderen kan je bij je mutualiteit een stukje lidgeld van je sportclub terugvorderen. Enkele mutualiteiten verhoogden recent deze terugbetaling... tijd voor een update.

Ondersteuning via sportnoodlening

16 feb 2023

Het Vlaams Parlement voorziet 50 miljoen euro voor noodleningen om de liquiditeitsproblemen op te vangen en/of om te investeren in duurzame energie. Aanvragen moeten rechtsreeks bij Sport Vlaanderen worden ingediend.

strafregister trainers

Uittreksel strafregister verplichting

30 jan 2023

Vanaf 1 februari 2023 moet iedereen die met kinderen of jongeren wil werken, een uittreksel uit het strafregister voorleggen aan de sportorganisatie waarmee ze een overeenkomst afsluiten. Hoe pak je dit best aan ?