Katapultschutters terug uit Italië
02 nov 2005

Katapultschutters terug uit Italië

Acht Vlaamse katapultschutters van de Vlaamse katapult bond trokken op 22 oktober 2005 voor een weekendje naar Italië. Doel: deelnemen aan het katapulttornooi in Noord-Oost Italië (zie ook www.fionde.org)

Zaterdag - het individueel tornooi verdeeld in drie ronden: 1ste ronde op blazoen, 2de ronde op bordjes zoals in Vlaanderen, 3de ronde op blikjes. De Vlamingen gingen er meteen hard tegenaan. De 63-jarige August Luyckx uit Peer won het tornooi zowaar!
Zondag - trio-schieting verdeeld over drie ronden: 1ste ronde op blazoen, 2de ronde op blikjes, 3de ronde op kleiduiven.
Na een strijd gekenmerkt door veel aanmoedigingen en applaus behaalde de 1ste ploeg een verdienstelijke 5de plaats.

De Westvlamingen Daniel Vandewalle en Marie-Christine De Muynck wonnen nog een mountain bike met de tombola maar gaven die wijselijk weg (zoiets neem je niet zomaar mee op een vliegtuig van Ryan-air) en maakten zo iemand anders gelukkig.

De sfeer op het Italiaanse tornooi in internationaal gezelschap was super. Getuige daarvan het emotionele afscheid.

katapultschieten

Meer nieuws

Inschrijven Jeugd+ 2025

06 jan 2025

Schrijf je vanaf nu in voor Jeugd+ 2025!

TOP 10 Jeugd+ 2024

20 dec 2024

Nog meer sterren voor Jeugd+ in 2024!

Elk sportterrein verplicht rookvrij

29 nov 2024

Vanaf 31 december 2024 moet elk sportterrein wettelijk rookvrij zijn!

sportzot en vlas

Sportzot wordt partner van Vlas

18 jun 2024

Vlas en Sportzot slaan de handen in elkaar, eerste sponsor-partner voor Vlas!