23 nov 2021

Coronamaatregelen vanaf 26 december

Update  – Een kort overzicht van de voornaamste coronamaatregelen voor de sportsector vanaf 26 december op basis van de beslissingen door het Overlegcomité van 22 december 2021, gevat in het koninklijk besluit van 23 december 2021. 

Situatie vanaf 26 december

Tijdens het sporten zelf gelden er geen beperkende maatregelen. Sportactiviteiten kunnen op een normale manier plaatsvinden. We vragen wel aan alle sporters om zich in deze periode extra gedisciplineerd te gedragen en de geldende richtlijnen strikt op te volgen. Er gelden dus wel verschillende beperkende maatregelen voor publiek (niet toegelaten) en controlerende maatregelen met betrekking tot de toegang tot en het beheer van sportinfrastructuur. Je kan deze uitgebreid terugvinden op de website van Sport Vlaanderen.

corona info

Meer nieuws

Vacature bij Vlas|Sportiv

26 jan 2024

Ontdek onze vacature voor "Allround medewerker"

JEZ! Jeugd+

20 dec 2023

Steun Jeugd+ dankzij JEZ! en draag bij aan meer en betere jeugdwerking voor onze Jeugd+ clubs

TREND digitaal of print

19 dec 2023

Uit onze enquête blijkt dat een deel van onze leden het TREND magazine liever digitaal ontvangt. Behoor jij ook tot deze groep of krijg je het printexemplaar toch nog liever in de bus?

jeugdplus

TOP 10 Jeugd+ 2023

08 dec 2023

Ook in 2023 een nieuw record aan sterren voor jeugdwerking