24 mei 2023

TREND magazine 2023 online

TREND 2023 online

Onlangs vonden onze leden de jaarlijkse editie van TREND in de bus en nu vind je de editie ook online. 

De editie van 2023 staat vol van de inspirerende verhalen. Je komt te weten wat de toekomst brengt voor het balboogschieten, wat de topmomenten waren in 2022 voor onze clubs en hoe een van de oudste staande wip-clubs een straffe comeback maakt dankzij enkele enthousiaste twintigers. 

In het magazine roepen we daarnaast op tot meer samenwerking en houden we een pleidooi voor clubs om ambitie te durven tonen. Daarnaast zagen we onze Jeugd+ clubs het voorbije jaar bijzonder goed presteren, wat een sterrenrecord opleverde. We laten enkele gedreven jeugdverantwoordelijken aan het woord. 

Lees het magazine hier.

Veel leesplezier!

 

algemeen info trend vlas

Meer nieuws

Vacature bij Vlas|Sportiv

26 jan 2024

Ontdek onze vacature voor "Allround medewerker"

JEZ! Jeugd+

20 dec 2023

Steun Jeugd+ dankzij JEZ! en draag bij aan meer en betere jeugdwerking voor onze Jeugd+ clubs

TREND digitaal of print

19 dec 2023

Uit onze enquête blijkt dat een deel van onze leden het TREND magazine liever digitaal ontvangt. Behoor jij ook tot deze groep of krijg je het printexemplaar toch nog liever in de bus?

jeugdplus

TOP 10 Jeugd+ 2023

08 dec 2023

Ook in 2023 een nieuw record aan sterren voor jeugdwerking